"Камунальная граматнасць насельніцтва"

Перадача паказанняў па вадамерах

ГРАФIК

асабістага прыёму грамадзян і юрыдычных асоб, міністрам, намесьнікамі міністра, начальнікамі ўпраўленняў і самастойных аддзелаў цэнтральнага апарату міністэрства

 

Прозвішча Імя імя па бацьку

пасаду

час прыёму

№ каб.

Замяшчэнне на час

адсутнасці

пытанні

Церахаў

Аляксандр 

Аляксандравіч

Міністр жыллёва-камунальнай

гаспадаркі

 

1-я серада кожнага

месяца

08.00-13.00

 

510

Трубіла

Генадзь

Аляксеевіч

каб. 510

фарміраванне і рэалізацыя дзяржаўнай палітыкі ў жыллёва-камунальнай гаспадарцы

Папярэдні запіс на прыём да Міністра і кансультаванне ажыццяўляецца па 

тэл. 200-15-45 (каб. 516);

 Трубіла

Генадзь

Аляксеевіч

першы намеснік

міністра

2-я, 5-я серада кожнага

месяца

08.00-13.00

 

510

Смірноў Віталь Аляксеевіч

каб. 510

 

жыллёвай гаспадаркі

Смірноў Віталь Аляксеевіч

намеснік Міністра

3я, 4-я серада

 кожнага

месяца

08.00-13.00

 

510

 Трубіла

Генадзь

Аляксеевіч

каб. 510

 

эканамічнага характару

Папярэдні запіс на прыём да Першага намесніка Міністра і намеснікам Міністра, кансультаванне ажыццяўляецца спецыялістам па тэл. тэл. 200-15-45 (каб. 516).

Кавецкая Вольга Леанідаўна

начальнік аддзела юрыдычнай працы і кадраў

3-і чацвер

кожнага месяца

08.00-13.00

 

513

Герман

Вольга  

Аляксандраўна

каб. 512

 

Жыллёвыя праваадносіны, ўлік для паляпшэння жыллёвых умоў, прадастаўленне дзяржаўных жылых памяшканняў, карыстанне інтэрната

Літвінчук Наталля Васільеўна

начальнік упраўлення эканомікі

 

2-й панядзелак

 кожнага месяца

08.00-13.00

 

603

Раманькова

Ала Міхайлаўна

каб. 602

эканамічнай палітыкі

Тоўсцік

Марына Анатольеўна

начальнік упраўлення

камунальнай гаспадаркі і энергетыкі

2-ой аўторак

кожнага месяца

08.00-13.00

 

703

Тімошкіна

Святлана  

Васільеўна

каб. 701

 водазабеспячэння і водаадвядзення, радыяцыйнага кантролю пітной вады і аб'ектаў галіны, абыходжання з камунальнымі адходамі і рытуальна-пахавальнага абслугоўвання насельніцтва

Рамашка

Андрэй 

Валер'евіч

начальнік упраўлення жыллёвай гаспадаркі

2-я серада

кожнага месяца

08.00-13.00

 

605

Мацюхоў

Андрэй Віктаравіч

каб. 606

 

 жыллёвых адносін, зместу, рэканструкцыі, мадэрнізацыі і рамонту жыллёвага фонду, набыцці ва ўласнасць жылых памяшканняў

Акстилович

Генадзь 

Рамановіч

начальнік аддзела па працы са зваротамі

грамадзян, СМІ

 

1-я серада

кожнага месяца

08.00-13.00

 

505

Тоўсцік

Марына Анатольеўна

каб. 703

 справаводства па лістах, скаргах і заявах грамадзян, кантроль за іх разглядам, узаемадзеяння са СМІ 

Белясова

Таццяна 

Віктараўна

начальнік аддзела метадалогіі бухгалтарскага ўліку

1-ы чацвер

кожнага месяца

08.00-13.00

 

607

Марчанка

Таццяна Аляксандраўна

каб. 621 

 метадалагічнае кіраўніцтва бухгалтарскім улікам і справаздачнасцю падпарадкаваных арганізацый,

 

 

      

Заўвага:

папярэдні запіс на прыём да Міністра і кансультаванне ажыццяўляецца спецыялістам па тэл. 200-15-45 (каб. 516);

папярэдні запіс на прыём да Першага намесніка Міністра і намеснікам Міністра па тэл. 200-15-45 (каб. 516).